Ar turiu pirkti maistą ir gamintis pati?

Kadangi norime, kad kiekviena bendrabutyje jaustųsi kaip namie, siūlome bendrus pusryčius ir vakarienę, kurių metu turime galimybę susipažinti ir susidraugauti. Pietus studentės gali pasigaminti pačios arba už papildomą mokestį valgyti kartu.

 

Kada yra pusryčiai ir vakarienė?

Pusryčiai yra nuo 7:30 iki 8:45 val,

Šilta vakarienė yra 19:45 val. Jei vėluojate į vakarienę, vėliau turėsite pačios pasišildyti ir sutvarkyti indus.

Maistas bendrabutyje ruošiamas didelėje profesionalioje virtuvėje ir patiekiamas bendrame valgomajame. Turime virtuvėlę (mikrobangų krosnelė, elektrinė viryklė, šaldytuvas, spintelės), kuria gali naudotis studentės. Joje taip pat galima laikyti savo maistą. Prašome jo nesinešti į kambarius.

 

Kokiu laiku galima grįžti į bendrabutį?

Dėl saugumo esame sutarę, kad savaitės metu lauko durys yra užrakinamos 22.30, o penktadieniais ir šeštadieniais – 23.30. Jei kas nors norėtų grįžti vėliau, tai derinama individualiai su bendrabučio vadovybe. Gyvenimas bendrabutyje grindžiamas asmenine atsakomybe ir abipusiu pasitikėjimu, todėl jei išvykstate, prašome pranešti vadovybei savo išvykimo ir grįžimo datas. 

Be to, norėdamos užtikrinti gerą poilsį, prašysime laikytis tylos bendrabutyje nuo 23:00 iki 6:00. 

 

Ar bendrabučio studentės turi kokių nors užduočių?

Kadangi visos rūpinamės namų priežiūra, kiekviena studentė turi jai priskirtą pareigą, pavyzdžiui, sutvarkyti indus po vakarienės, valyti dulkes bendrose patalpose, siurbti bendras patalpas, valyti laiptinę ir t.t.