Apie mus

Vizija

Brandi moteris, kurianti darnią šeimą ir visuomenę.

 Vizija
Misija

Misija

„Vilnelės“ kultūros centras prisideda prie merginų ir moterų asmenybės ugdymo, įkvepiančio kurti šeimos, organizacijos ir visuomenės gerovę.

Veiklos sritys

„Vilnelės“ kultūros centras siekia įkvėpti moteris tobulėti asmeninėje, profesinėje ir dvasinėje srityje:

1.

Charakterio ugdymo programomis atskleisti merginų ir moterų asmeninio augimo galimybes stiprinant tokias dorybes kaip pasitikėjimas, drąsa, atsakomybė, rūpestis ir pagarba kitam, autentiškumas ir kt. Šių programų tikslas – darni ir brandi moters asmenybė.

2.

Bendrųjų įgūdžių seminarais įkvėpti moteris atlikti darbą kompetentingai, vadovaujantis dorovės principais ir savo darbu tarnauti žmogui.

3.

Organizuojant paskaitų ciklus tėvams ir renginius visai šeimai stiprinti moterų santykius su sutuoktiniu ir vaikais, išmokti derinti šeimą ir darbą, puoselėti šeimos gyvenimą.

4.

Dvasinio ugdymo užsiėmimais palydėti merginas ir moteris visapusišką ir darnią asmenybę lavinančioje kelionėje. Krikščioniškomis vertybėmis paremtas dvasinis palydėjimas yra atviras visiems, nepriklausomai nuo jų religinių įsitikinimų. Norinčioms gauti tvirtesnius pagrindus savo krikščioniškam gyvenimui ar daugiau sužinoti apie Katalikų Bažnyčios mokymą, siūloma dalyvauti dvasinio ugdymo renginiuose, kuriuos organizuoja Opus Dei, asmeninė Katalikų Bažnyčios prelatūra. Daugiau informacijos www.opusdei.lt.

María Atienza
Vadovė

María Atienza

mob. +37062365398

el.p. klubasuola@gmail.com

Lina Uturytė
Jaunimo veiklų koordinatorė

Lina Uturytė

mob. +37061495363

el.p. vilneleskc@gmail.com

Katarzyna Topolska
Moterų veiklų koordinatorė

Katarzyna Topolska

mob. +37069318339

el.p. vilnelekc@gmail.com

„Vilnelės“ kultūros centras pavaldus VšĮ „Visuomenės kultūrinio ugdymo centras“.

Tai pelno nesiekianti organizacija, veikianti nuo 2002 m.

Daugiau informacijos rasite čia: http://vkuc.lt