Studenčių bendrabutis

 

Tai 20-ies vietų studenčių bendrabutis, kuriame rasite ne tik vietą gyventi, bet ir visapusiškai asmenybę ugdančią aplinką ir aktyvią socialinę, kultūrinę, meninę bei sportinę veiklą.

„Vilnelės“ kultūros centro bendrabutis:

  • Skirtas kiekvienai ieškančiai jaukaus ir ramaus būsto bei norinčiai rimtai studijuoti
  • Atviras įvairių specialybių studentėms
  • Įsikūręs netoli traukinių ir autobusų stoties, saugioje vietoje miesto centre - keletas minučių pėsčiomis iki įvairių universitetų
  • Suteikiantis galimybę dalyvauti įvairiuose bendrabutyje organizuojamuose kultūriniuose renginiuose
  • Ir svarbiausia leidžiantis pasijusti kaip namie!


Kiti privalumai:

  • Įrengta erdvi biblioteka su naudingais vadovėliais ir knygomis
  • Maitinimas keturis kartus per dieną
  • Bendrabutyje yra centralizuota drabužių skalbimo paslauga
  • Veikia bevielis internetas
  • Visa tai už itin palankią kainą!

 

Gyvenimas "Vilnelės" studenčių namuose - tai galimybė rimtai mokytis, gyventi jaukiuose namuose, susipažinti su naujais žmonėmis ir tobulėti!

Bendrabučio gyventojų atsiliepimai:

Pirmą kartą atvykusi į „Vilnelės" studenčių bendrabutį labai nustebau - ramybė ir elegancija, viskas atrodo sustyguota, suderinta ir tvyro gera atmosfera, nieko panašaus į studentiškus bendrabučius, kokius teko matyti anksčiau. Šiuose namuose jautiesi tikrai savas: jei reikės, pagelbės, padės ir patars visos merginos. „Vilnelės“ bendrabutyje gyvenau trejus metus, kurie prabėgo labai greitai. Šiandien galiu pasakyti, kad per tuos trejus metus suradau daug draugų, į kuriuos galiu kreiptis, sėkmingai pabaigiau mokslus, nes visuomet galėjau mokytis ir niekas netrukdė, tobulėjau ne tik akademinėje srityje, bet ir kultūrinėje – daug renginių ir pranešimų lavino supratimą apie pasaulį, kitas kultūras, pasaulio virtuvę, asmenybės tobulėjimą ir vertybių puoselėjimą. Labai ačiū!

Studentė Lina


„Vilnelės“ studenčių bendrabutis – ne šiaip bendrabutis, o tikri studenčių namai, kur grįžęs jautiesi taip, tarsi čia gyventų ir tavo mama: šilta, jauku, tvarkinga, visada jautiesi svarbus ir mylimas. Pagarba, galimybė tobulėti tiek studijų, tiek žmogiška, kultūrine prasme yra tai, kas gyvenimą studenčių bendrabutyje daro prasmingą ir mielą.

Studentė Salomėja


Prisiminimai apie studenčių namus kuo geriausi: puikios studijų sąlygos, bendravimo galimybės, visi tie rimtai juokingi atsitikimai, kuriuos atsiminusi dar ir šiandien pradedu šypsotis. Bendra vakarienė – didžiausias mano atradimas – buvo tikra kalbėjimo, diskusijų ir kitų nuomonių išklausymo mokykla. Esu dėkinga už šią vertingą gyvenimo bendrabutyje patirtį, kuri padėjo sėkmingai baigti mokslus ir išmokė gerų manierų.

Studentė Simona