Paremkite mus

Būk „Vilnelės“ kultūros centro rėmėju!

Būk „Vilnelės“ kultūros centro rėmėju!

Jau 25 metus „Vilnelės“ kultūros centras teikia visapusišką ugdymą merginoms ir moterims, įkvėpdamas jas kurti šeimos, organizacijos ir visuomenės gerovę.

 

Centre merginos ir moterys ugdo savo charakterį, auga dorybėse, joms padedame išskleisti savo turimą potencialą ir tapti brandžiomis asmenybėmis, gebančiomis kurti šiltus ir artimus tarpusavio santykius, dirbti kompetentingai, būti solidariomis, ieškoti sprendimų įvairiems visuomenės iššūkiams ir augti tikėjime.

 

Dovilė (19 m.) jau trečius metus lankosi centre. „Tai vieta, – sako ji, – kurioje galiu geriau pažinti save, atrasti meilę Dievui ir kasdieniam darbui. Ateidama žinau, kad iš centro išeisiu pasisėmusi naujų jėgų. Taip pat čia suradau nuostabių draugių ir galimybę organizuoti veiklas“.

 

Pagrindiniai „Vilnelės“ finansavimo šaltiniai yra privačių asmenų ir fondų lėšos, renginių dalyvių mokestis, projektinė parama. Gautos lėšos skiriamos išlaikyti centro patalpas, įsigyti priemonių programų įgyvendinimui, padengti kitas užsiėmimų organizavimo išlaidas, pvz. pranešėjų honorarus, kavos pertraukas. Dalis lėšų skiriama padengti dalį VšĮ „Visuomenės kultūrinio ugdymo centras“ direktorės ir buhalterės atlyginimo.

 

Jūs taip pat galite prisidėti prie mūsų misijos įgyvendinimo ir suteikti galimybę merginoms ir moterims gauti visapusišką ugdymą ir kurti pilnavertį gyvenimą šeimoje, darbe ir visuomenėje.

„Vilnelės“ kultūros centras pavaldus VšĮ „Visuomenės kultūrinio ugdymo centras“. Tai pelno nesiekianti organizacija, veikianti nuo 2002 m. Daugiau informacijos rasite čia: www.vkuc.lt

 

VšĮ „Visuomenės kultūrinio ugdymo centras“
Įmonės kodas 210087660
Adresas: Algirdo 2-36, Vilnius, LT-03161
Sąskaitos nr.: LT 987044060000459375
SWIFT kodas: CBVILT2X
SEB bankas

Vienkartinė parama

Vienkartinę paramą galite skirti padarydami pavedimą į
VšĮ „Visuomenės kultūrinio ugdymo centras“ sąskaitą
(LT987044060000459375).
Mokėjimo paskirtis: Parama.
Arba skirti savo paramą per Payserą sistemą.

Periodinė parama

Kasmėnesinę paramą galite skirti per savo elektroninės bankininkystės sistemą sudarę periodinio mokėjimo sutartį.

1,2% GPM

Daugiau informacijos, kaip užpildyti 1,2 % GPM deklaraciją galite rasti čia: http://vkuc.lt/parama