Moksleivėms

 

„Vilnelės“ kultūros centre mergaitės nuo 10 iki 18 metų gali lankyti klubo „Uola“ užklasinės veiklos užsiėmimus. Šio ugdomojo projekto tikslas – padėti mergaitėms puoselėti krikščioniškas dorybes bei išsiugdyti gerus įpročius. Centre stengiamės sukurti pasitikėjimo bei laisvės aplinką, skatinti asmeninę iniciatyvą.

Tai proga ne tik prasmingai praleisti laisvalaikį, bet ir pažinti save, atrasti savo vertę, išmokti, kas yra laisvė ir atsakomybė, padėti kitiems, įgyti bendražmogiškas dorybes, trumpiau tariant - išmokti būti gera dukra, gera moksleive, gera krikščione. Siekdami prisidėti prie ugdymo, kurį mergaitės gauna šeimoje, kviečiame klubo „Uola“ mergaičių mamas pasikalbėti su vadovėmis apie savo dukras, jų auklėjimą bei dalyvauti centro renginiuose, skirtuose moterims.

Klubo renginiai vyksta po pamokų ir savaitgaliais. Mergaitės gali lankyti užsienio kalbų, gitaros pamokas, virtuvės, sporto, meninius užsiėmimus. Taip pat klubas „Uola“ organizuoja ekskursijas, socialinio darbo užsiėmimus, įvairias stovyklas, susitikimus su įdomiais žmonėmis, konkursus. Klubo vadovės yra atviros pageidavimams, pasiūlymams, įvairioms iniciatyvoms.

Čia galite rasti 2019 – 2020 m. klubo „Uola“ užsiėmimų tvarkaraštį, 3-6 klasems, 7-12 klasems.